Specjalista ds. BHP

2024-06-28 ID OFERTY: 965708

Firma Kospel została założona w 1990 roku. Obecnie jest jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła oraz elektrycznych kotłów c.o. Firma posiada 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, systematycznie zwiększa sprzedaż, a jej produkty znane są w 57 krajach Świata. Tak imponujący sukces jest możliwy dzięki postawieniu na innowacyjność, rozwój technologii oraz jakość i najwyższy poziom zadowolenia.

Twój zakres obowiązków
 • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
 • sporządzanie i przedstawianie pracodawcy analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy w podległych lokalizacjach
 • udział w przekazywaniu do użytkowania nowo budowanych lub przebudowywanych obiektów budowlanych albo ich części
 • udział w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy
 • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w opracowywaniu wniosków powypadkowych
 • prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy
 • udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego.
 • doradztwo w zakresie organizacji i metod pracy na stanowiskach pracy
 • uczestniczenie w konsultacjach w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, a także w pracach komisji bezpieczeństwa i higieny pracy
 • audyty BHP - przeprowadzenia audytów i kontrola przekazanych zaleceń
 • inicjowanie i rozwijanie na terenie zakładu pracy różnych form popularyzacji problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ergonomii.

Nasze wymagania
 • wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne.
 • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.
 • mile widziane doświadczenie w pracy w przemyśle w branży produkcyjnej
 • znajomość obowiązujących przepisów BHP.
 • umiejętność organizacji szkoleń oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.
 • certyfikat specjalisty ds. BHP będzie dodatkowym atutem.
 • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy
 • umowa o pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
 • ciekawą, pełną wyzwań pracę
 • niezbędne narzędzia do pracy
 • dofinansowanie zajęć sportowych - karta MULTISPORT (opcje: Plus, Light, Kids),
 • prywatna opieka medyczna - pakiety w LUXMED (różne pakiety medyczne do wyboru)
 • dofinansowanie szkoleń i kursów w wysokości od 50% lub 100%
 • dofinansowanie nauki języków obcych w 50%
 • ubezpieczenie grupowe na życie na preferencyjnych warunkach w UNIQA
 • ZFŚS i w jego obszarze - karty przedpłacone, pikniki rodzinne i sportowe, paczki świąteczne