Specjalista ds. ERP

2024-09-02 ID OFERTY: 979272

IPF Global Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 7799.

Dla naszego Klienta z branży metalowej specjalizującej się w produkcji części tłoczonych i spawanych ze stali czarnej, nierdzewnej i aluminium poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. ERP.

Oferujemy:

  • Stabilne i bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dostęp do profesjonalnych szkoleń zawodowych

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS)

  • Możliwość zakwaterowania

  • Dopłata do dojazdów do pracy

Obowiązki:

  • Bieżący nadzór nad funkcjonowaniem systemu ERP AP+ (zbliżony do SAP): zapewnianie jego efektywnego działania, diagnozowanie i naprawa problemów, wprowadzanie aktualizacji i konfiguracja systemu

  • Szkolenia użytkowników system: wdrażanie nowych użytkowników, prezentowanie funkcji i możliwości systemu, udzielanie odpowiedzi na pytania oraz wątpliwości

  • Rozwój systemu ERP o nowe funkcjonalności: analiza potrzeb biznesowych, proponowanie usprawnień, testowanie i implementacja nowych rozwiązań

  • Kontakt z konsultantami: koordynacja działań z zewnętrznymi specjalistami, ustalanie warunków współpracy i monitorowanie realizacji projektów

  • Tworzenie skryptów i podstawowe projektowanie: pisanie skryptów, które automatyzują i ułatwiają pracę z systemem, projektowanie prostych interfejsów i formularzy

  • Migracje danych między systemami oraz rozwój raportowania: przenoszenie danych między systemami ERP i innymi, opracowywanie raportów oraz analiz z danych zawartych w systemie ERP

Wymagania:

  • Wykształcenie informatyczne

  • Minimum 1 rok doświadczenia

  • Znajomość systemów ERP

  • Praktyczna znajomość języka S Q L

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)