Specjalista ds finansowo - kadrowych

2024-06-15 ID OFERTY: 962617

Zadania:

  • Prowadzenie części tematów kadrowych: ewidencja urlopowa, badania pracownicze, BHP, benefity, narzędzia pracy, podliczanie godzin pracy, rozliczanie delegacji
  • Comiesięczne opracowywanie pobrań od firm kurierskich dla księgowego
  • Obsługa firmowej floty samochodowej
  • Nadzór nad ewidencją opakowań, wprowadzonego sprzętu elektrycznego
  • Nadzór nad okresowymi przeglądami: budowlanych, elektrycznych, p.poż.
  • Wystawianie korekt fv
  • Codzienne kasowanie wpłat bankowych i wpłat pieniężnych
  • Wysyłka wezwań do zapłaty, not obciążeniowych
  • Wystawianie kompensat
  • Comiesięczne wysyłanie do agencji celnych oświadczenia o kwocie podatku VAT należnego od importu towarów
  • Comiesięczna analiza wartości magazynów konsygnacyjnych
  • Analiza należności klientów
  • Przygotowywanie dokumentacji dla biura rachunkowego i współpraca z biurem

Wymagania:

  • Znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz zagadnień kadrowych, podstaw rachunkowości.
  • Doświadczenie w administracji personalnej
  • Dobra znajomość MS Office
  • Duża skrupulatność w prowadzeniu dokumentacji
  • Wysoka staranność oraz dbałość o jakość wykonywanych zadań
  • Samodzielność, wielozadaniowość i bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • Doświadczenie w biurze rachunkowym lub stanowiskach finansowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Dobrą atmosferę pracy

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code'u
  • Kawa / herbata
  • Parking dla pracowników
  • Paczki świąteczne

Zainteresowane osoby zapraszam do aplikowania!

Dla firmy z branży elektroinstalacyjnej poszukuję osoby na stanowisko Specjalisty ds finansowo - kadrowych.

Miejsce pracy: Wadowice (praca stacjonarna)