Specjalista ds. finansowych

2024-04-23 ID OFERTY: 949935

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie danych i analiz do miesięcznych raportów finansowych.
  • Przygotowywanie budżetów rocznych, prognoz oraz kontrola ich realizacji wraz z analizą odchyleń.
  • Przygotowywanie analiz i raportów kosztowych.
  • Sporządzanie i analiza rentowności klientów i produktów.
  • Przygotowywanie wycen nowych produktów oraz kalkulacja już istniejących na podstawie danych z działów produkcji i technologii, zakupów, badań i rozwoju.
  • Przetwarzanie dużych zbiorów danych.

OD IDEALNEGO KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • Umiejętności analityczne oraz interpretacji danych.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, systematyczności i samodzielności.
  • Umiejętności współpracy z innymi działami i podmiotami zewnętrznymi.
  • Otwartości i gotowości do dalszej nauki.
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel.
  • Znajomości obsługi systemu JDEdwards - dodatkowy atut.
  • Wysokiej kultury osobistej.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Laptop i telefon komórkowy.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Pakiet medyczny.
  • Miłą atmosferę w pracy.

Bakoma sp. z o.o. jest polską firmą rodzinną, istniejącą na rynku od 1989 r. Przez ponad 30 lat udało nam się zyskać zaufanie klientów i wypracować sobie silną pozycję w branży mleczarskiej, nie tylko na rodzimym, ale również światowym rynku. Nasze produkty zyskały uznanie m.in. w krajach Unii Europejskiej, Kanadzie, Chinach, Tajlandii, Wietnamie, Katarze, Indonezji, czy Ukrainie. Sukces zawdzięczamy latom nauki, badań i ulepszania naszej receptury, a także czerpaniu z naturalnych, polskich zasobów oraz uważności na potrzeby i opinie klientów.

Aktualnie do Naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko: