Specjalista ds. gospodarki magazynowej

2024-04-13 ID OFERTY: 948069

ZAKRES ZADAŃ:

  • Zapewnienie bieżącego funkcjonowania zakładu pod względem logistycznym w celu osiągnięcia płynnego i efektywnego procesu produkcji, zapewnienie optymalnych przepływów materiałowych w obrębie oraz na zewnątrz zakładu.
  • Obsługa systemów komputerowych do obrotu surowcami i produktami.
  • Obsługa wag samochodowych oraz kolejowej (prawidłowe dokonywanie ważeń środków transportowych).
  • Wystawianie kompletu dokumentacji przewozowej - w tym listów przewozowych na transport drogowy i kolejowy, oraz dokumentów SENT.
  • Przyjmowanie i kompletacja dokumentów przewozowych związanych z przyjmowaniem surowców (rzepak, chemia do produkcji, surowce do produkcji).
  • Wystawianie dokumentacji akcyzowej do środków transportu (dokumenty e-AD, e-DD, raporty odbioru).
  • Praca w systemie 4 brygadowym z uwagi na pracę zakładu w trybie ciągłym.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Biegłe posługiwanie się przeliczeniami jednostek miar - umiejętność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność pracy indywidualnej jak i w zespole.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Prywatną opiekę medyczną LUXMED.
  • Kartę sportową "Ticket Sport & Culture".
  • System premiowy.
  • Szkolenia stanowiskowe.

Producent oleju rzepakowego, firma KOMAGRA Sp. z o. o., w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: