Specjalista ds. Kadr i płac (Kraków)

2024-09-13 ID OFERTY: 980879

Opis stanowiska

      Agencja Pracy MK Job poszukuje do swojego zespołu doświadczoną osobę na stanowisko: Specjalista ds.kadr i płac.

     Jesteśmy międzynarodową Agencją, która od lat zajmuje się skutecznym łączeniem pracowników z pracodawcami. Zadowolenie Naszych Klientów oraz pracowników, którzy poprzez naszą agencję zdobywają pracę jest dla nas sygnałem, że wykonujemy swoją pracę - wzorowo! Jeżeli chcesz pracować z profesjonalistami, a przy tym rozwijać się i dzielić wiedzą oraz doświadczeniem - zapraszamy Cię do zespołu!

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników i zleceniobiorców

  • Naliczanie i sporządzanie list płac zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

  • Naliczanie świadczeń pracowniczych (zasiłków, urlopów, ppk i innych)

  • Naliczanie, sporządzanie i wysyłanie raportów do ZUS, US, GUS oraz PFRON

Wymagania stanowiska

  • Min. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu spraw pracowniczych: - rozliczanie czasu pracy, - naliczanie wynagrodzeń, - naliczanie świadczeń chorobowych, - obliczanie zobowiązań wobec ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych, - prowadzenie akt osobowych,

  • Znajomość systemu Comarch ERP Optima

  • Obsługa programu Płatnik

  • Dobra znajomość prawa pracy

  • Znajomość ulg podatkowych ( w tym rezygnacji podatkowej cudzoziemców)

  • Umiejętność organizacji czasu pracy, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu obliczeń

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki współpracy w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Odpowiedzialne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie