Specjalista ds. Kadr i Płac

2024-03-07 ID OFERTY: 939717

INKATOM powstała jako odpowiedź na potrzeby rynku motoryzacyjnego w Polsce. Dla naszego Klienta, firmy z branży automotive w Gliwicach, poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac
Lokalizacja: Gliwice

Zakres obowiązków
 • Pełna obsługa kadrowo-płacowa dla dedykowanych Klientów
 • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej
 • Wprowadzanie i aktualizacja danych kadrowo-płacowych w systemie
 • Naliczanie i weryfikacja list płac
 • Sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, GUS, PIT
 • Prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy w różnych systemach
 • Samodzielne sporządzanie i korygowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych
 • Praca w programie Płatnik

Nasze oczekiwania
 • Doświadczenie w obszarze kadr i płac (mile widziane również doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym)
 • Doświadczenie w samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń, obsłudze umów cywilnoprawnych, w rozliczaniu czasu pracy i ZFŚS
 • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, przepisów podatkowych i z zakresu ubezpieczeń społecznych
 • Dobra znajomość MS Excel
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
 • Zaangażowanie i skrupulatność

Oferujemy
 • Rynkowe warunki finansowe
 • Umowę o Pracę
 • Pracę "od zaraz"
 • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
 • Możliwość wdrażania własnych rozwiązań
 • Możliwość awansu
 • Szkolenia oraz stałe wsparcie przełożonych