Specjalista ds. Kadr i Płac

2024-06-04 ID OFERTY: 959052

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z rozpoczęciem, przeszeregowaniem i ustaniem stosunku pracy.
  • Sporządzanie i terminowe przekazywanie do ZUS dokumentów: zgłoszeniowych pracowników i członków ich rodzin (ZUA, ZCNA) ora dokumentów wyrejestrowujących (ZWUA), a także dokumentów rozliczeniowych (DRA, RCA, RSA, RPA).
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej w systemie TETA HR.
  • Naliczanie wynagrodzeń w systemie TETA HR.
  • Kontrola prowadzenia ewidencji czasu pracy, a w szczególności absencji.
  • Tworzenie sprawozdań, raportów i analiz dotyczących spraw kadrowo-płacowych.
  • Obsługa programu PPK.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym, samodzielnym stanowisku.
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze spółki produkcyjnej o rozproszonej strukturze.
  • Preferowana znajomość i doświadczenie w pracy w systemie TETA HR.
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych.
  • Preferowane wykształcenie wyższe.
  • Znajomość programu Płatnik.
  • Znajomość MS Office (szczególnie Excel).
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Prywatną opiekę medyczną LUXMED.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych: udział w szkoleniach, kursach, konferencjach.
  • Owocowe wtorki, a także świeżo wyciskane soki raz w miesiącu :)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, programu Medicover Sport na preferencyjnych warunkach.
  • Miłą i przyjazną atmosferę.

BZK i Wspólnicy w ramach grupy BZK świadczy usługi w obszarach handlu, logistyki, zakupów, HR oraz finansów dla podmiotów powiązanych takich jak: Bakoma, Komagra, Bioagra, Bioagra-Oil, Staoil, Polskie Młyny. Spółki należące do grupy BZK są wiodącymi podmiotami na rynku produktów rolnych oraz biopaliw. W związku z dynamicznym rozwojem spółek z Grupy BZK, poszukujemy aktualnie do Naszego Zespołu osoby, która wzmocni Nasz Zespół w obszarze kadr i płac.