Specjalista ds. Kadrowo-Płacowych APT

2024-09-16 ID OFERTY: 981032

Dołącz do naszego zespołu w Gliwicach, Oferta pracy w biurze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy International Quick Service Polska na stanowisko: Specjalista ds. Kadrowo-Płacowych APT

Twój zakres obowiązków
· kompleksowe przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnianiem, zwalnianiem pracowników tymczasowych w tym m.in. umów, informacji, świadectw pracy i innych określonych przepisami· zgłaszanie i wyrejestrowywanie w ZUS pracowników tymczasowych· prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników tymczasowych· naliczanie wynagrodzeń, zasiłków pracowników tymczasowych· przygotowywanie danych na potrzeby działu księgowości celem sporządzania miesięcznych deklaracji i sprawozdań· sporządzanie rocznych informacji o przychodach i pobranych zaliczkach na PDOF dla pracowników tymczasowych· sporządzanie rocznych informacji dla ubezpieczonych w obszarze pracowników tymczasowych· prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy pracowników tymczasowych· prowadzenie ewidencji osób wykonujących pracę tymczasową· kontakt z instytucjami państwowymi w zakresie zatrudniania pracowników tymczasowych, m.in. PIP, ZUS, US· sporządzanie zestawień księgowo - płacowych· kontakt z klientami Spółki w zakresie zatrudniania pracowników tymczasowych
Nasze wymagania
 •  udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku kadrowo płacowym w obszarze agencji pracy tymczasowej;
 •  bardzo dobra znajomość przepisów związanych z zatrudnianiem pracowników tymczasowych i umiejętność ich stosowania;
 •  bardzo dobra znajomość zasad naliczania wynagrodzeń oraz rozliczeń składkowo - podatkowych;
 •  bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy oraz zatrudniania obcokrajowców
 •  obsługa komputera (w szczególności excel) oraz programu PŁATNIK;
 •  umiejętność poszukiwania zmian w obowiązujących przepisach;
 •  skrupulatność, systematyczność;
 •  umiejętność pracy samodzielnej oraz pracy w grupie;
 •  asertywność.

Oferujemy
· stabilne zatrudnienie· praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 16:00· niezbędne narzędzia do pracy· miłą atmosferę w pracy· stałe i pewne wynagrodzenie· ciekawą pracę, w której zawsze dzieje się coś nowego· możliwość uczestnictwa w szkoleniach