Specjalista ds. księgowości

2024-08-24 ID OFERTY: 977724

Dołącz do lidera branży budowlanej jako Specjalista ds. księgowości! Jeżeli interesuje Cię praca w firmie z wieloletnią tradycją i o ugruntowanej pozycji na rynku - to stanowisko jest dla Ciebie!
Praca do końca bieżącego roku odbywa się w Rzeszowie, od 01.2025 miejsce pracy to Gorlice. Pracodawca w 100% finansuje wynajem mieszkania!

Najważniejsze obowiązki:

Monitorowanie zgodności realizacji umów pod względem księgowym/ekonomicznym.
Kontrola rozliczeń umów, w tym przygotowywanie potrąceń i kompensat.
Nadzór nad terminowością płatności, przygotowywanie potrąceń i zwrotów wynikających z rozliczeń.
Weryfikacja umów z podwykonawcami i dostawcami.
Terminowe i prawidłowe opisywanie faktur związanych z rozliczeniami z podwykonawcami, dostawcami i usługodawcami.
Wystawianie zleceń na podstawie zaakceptowanych zapotrzebowań w systemie SAP.
Wsparcie w przygotowaniu świadectw płatności oraz kamieni milowych dla inwestora.
Współpraca z partnerem konsorcjum, prowadzenie korespondencji w sprawach finansowo-ekonomicznych, opracowywanie decyzji i rekomendacji oraz prowadzenie rozliczeń wewnątrz konsorcjum.
Rozliczanie zaliczek pracowników projektu.
Weryfikacja protokołów od podwykonawców i usługodawców pod kątem ekonomicznym.
Sprawdzanie danych finansowych gwarancji podwykonawców.
Sporządzanie i weryfikacja oświadczeń o niezaleganiu od podwykonawców i dostawców oraz przekazywanie ich do klienta.

Firma oferuje:

Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę (poniedziałek-piątek, 8 godzin dziennie) w wymiarze hybrydowym - 3 dni paca w jednostce firmy + 2 dni pracy zdalnej
Benefity: prywatna opieka medyczna, platform kafeteryjna, dofinansowanie do nauki angielskiego, miesięczna premia, pełne finansowanie wynajmu mieszkania

Wymagania:

Praktyczna znajomość operacji finansowych
Znajomość systemu SAP
Agnielski B1 min.
Mile widziane doświadczenie w sektorze budowlanym

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV już dziś!

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.