Specjalista ds. Kursów i Szkoleń

2024-10-17 ID OFERTY: 986177

Lokalizacja: Rzeszów (praca stacjonarna)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę / zlecenie / B2B

Opis stanowiska:
Polski Instytut Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu (PIRKFiS) poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. Kursów i Szkoleń, odpowiedzialnej za organizację, koordynację oraz rozwój programów szkoleniowych. Jeśli masz doświadczenie w planowaniu i realizacji kursów oraz szkoleń, a także potrafisz zarządzać projektami szkoleniowymi, ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i organizacja kursów oraz szkoleń zgodnie z harmonogramem organizacji.

  • Koordynacja współpracy z trenerami i prowadzącymi kursy.

  • Zarządzanie dokumentacją szkoleniową, w tym harmonogramami, listami uczestników oraz certyfikatami.

  • Nadzór nad procesem rejestracji uczestników oraz komunikacja z uczestnikami kursów.

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, takimi jak BUR i PUP, w zakresie dofinansowania szkoleń.

  • Monitorowanie dostępnych funduszy na szkolenia oraz wprowadzanie danych do systemów.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie oparte na 4 składnikach:

    • Podstawa: od 6000 zł brutto miesięcznie.

    • Prowizja: za realizację celów szkoleniowych i projektów.

    • Premia kwartalna: uzależniona od wyników i jakości realizowanych kursów.

    • Uznanie roczne: za wybitne zaangażowanie w rozwój programów szkoleniowych.

  • Bezpłatne członkostwo w PIRKFiS, obejmujące dostęp do wydarzeń sportowych, szkoleń oraz możliwość rozwoju zawodowego.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Budżet na szkolenia i rozwój zawodowy.

Proces rekrutacji:

  1. Przesłanie aplikacji: Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą mailową.

  2. Weryfikacja CV: Analiza doświadczenia i umiejętności kandydatów pod kątem zgodności z wymaganiami stanowiska.

  3. Rozmowa telefoniczna: Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na wstępną rozmowę telefoniczną.

  4. Rozmowa kwalifikacyjna: Kandydaci, którzy przejdą pierwszy etap, zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną (stacjonarną).

  5. Decyzja: Ostateczną decyzję o wyborze kandydata podejmujemy po zakończeniu wszystkich etapów rekrutacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w organizacji i koordynacji kursów oraz szkoleń.

  • Bardzo dobra komunikacja oraz miła aparycja.

  • Umiejętność prowadzenia produktywnych rozmów z klientami, wykładowcami i instruktorami.

  • Dbałość o czas, rzetelność, staranność i dokładność.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Operatywność i doświadczenie w zarządzaniu projektami szkoleniowymi.

  • Dodatkowe umiejętności:

    • Umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie.

    • Zdolność do pracy pod presją czasu.

    • Monitorowanie wyników szkoleń oraz ocena efektywności.

    • Znajomość systemów zarządzania szkoleniami (LMS) i biegłość w MS Office (Excel, PowerPoint).

    • Proaktywne podejście do realizacji zadań oraz dbałość o szczegóły.

Jak aplikować?
Wyślij swoje CV oraz list motywacyjny na adres: praca@pirkfis.pl. W tytule wiadomości prosimy o podanie: „[Twoje imię i nazwisko] – Aplikacja na stanowisko Specjalisty ds. Kursów i Szkoleń”. Prosimy o dołączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych.