Specjalista ds. legalizacji pobytu cudzoziemców

2024-06-18 ID OFERTY: 963241

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za proces legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców (weryfikacja możliwości zatrudnienia kandydata, uzyskanie oświadczeń, zezwoleń, kart pobytu);

  • Współpraca z działem rekrutacji oraz kadr;

  • Współpraca z pracownikami tymczasowymi - udzielanie im informacji na temat procesu legalizacji pobytu.

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie w zakresie zatrudniania cudzoziemców;

  • Doskonała znajomość języka polskiego na poziomie płynnym w mowie i piśmie;

  • Komunikatywność, otwartość i chęć do nauki;

  • Dobra organizacja pracy oraz procesu obiegu dokumentów;

  • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Oferujemy

  • Oficjalne zatrudnienie zgodne z polskim prawem;

  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego;

  • Praca w przyjaznym zespole w stabilnej firmie. Jeśli jesteś zainteresowany tą pozycją, prosimy o przesłanie swojego CV na podany adres e-mail.