Specjalista ds. marketingu

2024-09-25 ID OFERTY: 982453

Masz pomysł na świetne kampanie marketingowe i chcesz pracować w firmie, która da Ci przestrzeń do kreatywności?  Jeśli znasz się na social media, potrafisz tworzyć grafiki i nie boisz się wyzwań, to mamy coś dla Ciebie!

Stanowisko: Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja: Rzeszów (stacjonarnie)

Twoje zadania:

  • Tworzenie treści marketingowych, które przyciągną uwagę

  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych – od broszur po kampanie online

  • Zarządzanie firmowymi profilami w social media – Twoje posty będą kluczem do sukcesu!

  • Kreowanie i realizowanie strategii marketingowych, które pomogą nam rosnąć

Czego potrzebujemy od Ciebie:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w marketingu

  • Wykształcenia wyższego w zakresie marketingu lub pokrewnych kierunków

  • Znajomości narzędzi: Google Ads, Facebook Ads, Google Analytics

  • Umiejętności graficznych – Photoshop, CorelDRAW i WordPress to Twoi przyjaciele

  • Kreatywności i entuzjazmu do tworzenia nowych rzeczy

Fajnie, jeśli masz:

  • Doświadczenie w branży budowlanej, ale to nie jest wymóg – bardziej liczy się Twoja energia i zapał!

Co Ci oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z wynagrodzeniem od 5000 do 9000 zł brutto (w zależności od doświadczenia)

  • Pracę od 8:00 do 16:00, z wolnymi popołudniami dla Ciebie

  • Dofinansowanie szkoleń, abyś mógł/mogła się rozwijać w swojej pasji

  • Kartę Multisport, żebyś mógł/mogła zadbać o swoją formę

Zainteresowany/a?
Jeśli tak, nie zwlekaj – wyślij nam swoje CV przez formularz kontaktowy! Czekamy na Ciebie i Twoje pomysły! 😊