Specjalista ds. Marketingu

2024-04-22 ID OFERTY: 949826

Opis stanowiska

  • Kreowanie kontentu na media społecznościowe i obsługa (Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn, wizytówka Google );

  • Planowanie, tworzenie, monitorowanie treści marketingowych i reklamowych w kanałach social media oraz na firmowych stronach internetowych;

  • Analiza trendów rynkowych i działań konkurencji w celu optymalizacji strategii marketingowej;

  • Budowanie aktywnej i zaangażowanej społeczności wokół profili;

  • Analiza prowadzonych działań marketingowych oraz planowanie usprawnień;

  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi (agencjami reklamowymi, i innymi podmiotami z obszaru marketingu) w celu realizacji planów komunikacji marek w mediach społecznościowych;

  • Projektowanie materiałów reklamowych;

  • Dbanie o spójność wizerunkową oraz o jakość tworzonych materiałów.

Wymagania stanowiska

  • Minimum rocznego doświadczenia w tworzeniu treści marketingowych pod różne kanały (social media);

  • Bardzo dobra znajomość możliwości systemów reklamowych Google Ads /Meta/TikTok/Linkedin;

  • Minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu kampanii marketingowych;

  • Poczucie estetyki, kreatywność i umiejętność nieszablonowego myślenia;

  • Dobra organizacja pracy, terminowość i rzetelność;

  • Gotowość do wdrażania własnych pomysłów.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;

  • Stabilne zatrudnienie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Podniesienia kwalifikacji (kursy, szkolenia);

  • Umowę o pracę po okresie próbnym;

  • Dogodna lokalizacja w centrum miasta;

  • Narzędzia pracy: laptop i telefon komórkowy;

  • Owoce, soki, kawa w biurze;

  • Dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób.

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie zajęć sportowych