Specjalista ds. obsługi klienta

2024-08-26 ID OFERTY: 977930

Chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży meblarskiej, która stawia na wysoką jakość obsługi klienta? Jeśli masz doskonałe umiejętności interpersonalne, wysoką kulturę osobistą i potrafisz skutecznie komunikować się z klientami – to oferta idealna dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zamówień online w naszym sklepie internetowym oraz na platformach Allegro i eBay;

  • Kontakt z klientami przez e-mail, telefonicznie oraz stacjonarnie – zawsze z uśmiechem i życzliwością!

  • Dbanie o to, aby każdy klient czuł się wyjątkowy i otrzymał fachową pomoc.

Czego oczekujemy?

  • Wysokie umiejętności interpersonalne – potrafisz słuchać, doradzać i rozwiązywać problemy;

  • Wysoka kultura osobista – zawsze dbasz o profesjonalizm i uprzejmość w kontaktach z klientami;

  • Biegła znajomość języka polskiego – zarówno w mowie, jak i piśmie;

  • Język angielski i/lub niemiecki na poziomie komunikatywnym – dodatkowy atut, który ułatwi Ci pracę z zagranicznymi klientami;

  • Obsługa komputera – płynnie korzystasz z programu pocztowego, magazynowego (z funkcją wystawiania faktur) oraz pakietu Office.

Co oferujemy?

  • Pracę w zgranym zespole w firmie, która docenia zaangażowanie i profesjonalizm;

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych umiejętności;

  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie.

Jeśli czujesz, że to stanowisko jest stworzone dla Ciebie, nie czekaj! Wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu. Praca z nami to gwarancja satysfakcji i rozwoju zawodowego.

Aplikuj teraz i pokaż nam, że jesteś specjalistą, którego szukamy!