Specjalista ds. Obsługi Technicznej - Technik Obiektu

2023-10-06 ID OFERTY: 898356

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłej, bezpiecznej i ekonomicznej eksploatacji nowoczesnego kompleksu biurowego klasy A

  • Nadzór oraz kontrola nad maszynami i urządzeniami infrastruktury technicznej obiektu (instalacje: elektryczne, wentylacyjne, klimatyzacyjne, wod-kan, chłodnicze, ciepłownicze, systemy ppoż.)

  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń zgodnie z wytycznymi producenta i dostawcy oraz harmonogramem przeglądów

  • Utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii oraz niesprawności technicznych

  • Wykonywanie zgłoszeń Klienta oraz Najemców otrzymanych przez tzw. service request system

  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych w budynkach

  • Przyjazdy awaryjne do zgłoszeń nagłych po godzinach pracy (pęknięta rura, brak zasilania, itp.)

  • Wykonywanie drobnych prac naprawczych, remontowych i instalacyjnych, tzw. „złota rączka”

  • Codzienne obchody pomieszczeń technicznych, uzupełnianie książki obchodów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku przy utrzymaniu technicznym nieruchomości

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • Znajomość obsługi systemów inteligentnego zarządzania budynkami BMS

  • Sumienność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

  • Motywacja do pracy i zaangażowanie

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Uprawnienia elektryczne, energetyczne i gazowe lub gotowość do zdania egzaminów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracę w profesjonalnym Zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia

  • Pracę na utrzymanych w świetnej kondycji, nowoczesnych obiektach biurowych

  • Szkolenia branżowe – uprawnienia SEP

Benefity

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Służbowy telefon do użytku prywatnego

  • Parking dla pracowników

  • Możliwość uzyskania uprawnień