Specjalista ds. przetargów i ofertyzacji

2024-06-14 ID OFERTY: 962468

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o. o. specjalizujące się w realizacji Projektów Inwestycyjno-Remontowych dla przemysłu hutniczego, metalurgicznego, cementowego i maszynowego, poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. Przetargów i Ofertyzacji

Zakres obowiązków
 • Analiza rynkowa,
 • Prowadzenie postępowań przetargowych,
 • Przygotowywanie i redagowanie ofert,
 • Monitorowanie wyników postępowań,
 • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami,
 • Zarządzanie dokumentacją.

Poszukiwane kompetencje
 • Wykształcenie wyższe techniczne inżynieryjne,
 • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
 • Motywacja i zaangażowanie w realizację projektów,
 • Skrupulatność, dokładność oraz umiejętność organizacji i planowania pracy,
 • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy
 • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
 • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole i przyjaznym środowisku,
 • Możliwość poznania najnowszych technologii i współpracy z liderami przemysłu ciężkiego,
 • Wsparcie w postaci niezbędnych narzędzi do pracy,
 • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój zawodowy w strukturach naszej firmy.