Specjalista ds. rekrutacji

2024-09-05 ID OFERTY: 979736

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista / Specjalistka ds. rekrutacji

Praca stacjonarna w nowoczesnym biurze w Mysłakowicach.

Twój zakres obowiązków:
- rekrutacja pracowników na projekty zagraniczne,
- tworzenie oraz publikowanie ogłoszeń (także w social media)
- prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych i utrzymanie kontaktu z kandydatami
- aktualizowanie bazy danych kandydatów
- obsługa bieżących zgłoszeń przy pomocy e-maila oraz telefonicznie
- koordynowanie zrekrutowanych kandydatów
- współpraca z działem kadr i rozliczeń

Wymagania:
- doświadczenie w rekrutacji pracowników lub obsłudze klienta (mile widziane w agencji pracy)
- umiejętność posługiwania się mediami społecznościowymi
- umiejętność analizowania CV kandydatów i wyciągania wniosków
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- komunikatywność, pozytywne nastawienie

Oferujemy:
- długoterminową współpracę w bardzo dobrej atmosferze
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze plus system premiowy
- realne możliwości rozwoju
- dofinansowanie dojazdów do pracy
- pracę stacjonarną w nowoczesnym biurze w Mysłakowicach

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres: rekrutacja@regess.eu lub kontakt tel.513 491 308

Prosimy o dopisanie klauzuli: Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Administratorem danych jest Regess Sp. z o.o. z siedzibą w Mysłakowicach 58-533, Łokietka 30. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Polityka prywatności dostępna jest na stronie internetowej