Specjalista ds. rekrutacji-Umowa o pracę-Stałe zatrudnienie

2024-10-11 ID OFERTY: 985538

Dynamicznie rozwijający się zakład specjalizujący się w produkcji trofeów sportowych poszukuje Specjalisty ds. rekrutacji!

Jeśli masz doświadczenie w rekrutacji, cenisz współpracę i pozytywne nastawienie, a wspólne osiąganie celów to Twoja pasja – dołącz do nas!

Wyślij swoje CV już teraz!

Lokalizacja: Stalowa Wola

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w naszej firmie ;

  • Pracę na miejscu, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00; 9:00-17:00;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie początkowe 5000 zł netto oraz premię po okresie próbnym;

  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

Zadania

  • Identyfikacja wakatów: Współpraca z menedżerami w celu określenia potrzeb kadrowych.

  • Tworzenie opisów stanowisk: Przygotowanie szczegółowych opisów z wymaganiami.

  • Planowanie rekrutacji: Opracowanie planu i wybór kanałów pozyskiwania kandydatów.

  • Rekrutacja przez różne kanały: Użycie mediów społecznościowych, targów pracy itp.

  • Selekcja kandydatów: Przegląd aplikacji i wybór według kryteriów.

  • Wywiady wstępne: Rozmowy telefoniczne lub wideorozmowy.

  • Rozmowy kwalifikacyjne: Organizacja i ocena dopasowania kandydatów.

  • Ocena umiejętności: Testy techniczne i weryfikacja referencji.

  • Negocjacje: Przygotowanie ofert i ustalanie warunków zatrudnienia.

  • Onboarding: Wdrożenie i szkolenie nowych pracowników.

  • Monitorowanie rynku: Śledzenie trendów i budowanie relacji.

  • Raportowanie: Tworzenie raportów i zbieranie feedbacku.

Oczekujemy

  • Doświadczenia na pokrewnym stanowisku;

  • Samodzielności i inicjatywy;

  • Chęci do dalszego rozwoju zawodowego;

  • Doświadczenia w agencji pracy (będzie dodatkowym atutem);

  • Znajomości języka angielskiego – mile widziana.

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość " Rekruter" na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915