Specjalista ds. Rozwoju Produktów

2024-09-28 ID OFERTY: 983470

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie dokumentacji i jej aktualizacja zgodnie z obowiązującym prawem, systemami i standardami jakości obowiązującymi w Zakładzie.
  • Przeprowadzanie audytów z wewnętrznych w firmie.
  • Prowadzenie spotkań grupy HACCP.
  • Tworzenie dokumentacji dla produktów.
  • Ocena surowców i dopuszczanie do produkcji.
  • Testowanie nowych surowców.
  • Opracowywanie nowych produktów.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia wyższego: technologia żywności, żywienie człowieka, jakość i bezpieczeństwo.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w branży mleczarskiej.
  • Znajomości systemów jakości i bezpieczeństwa żywności.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, sumienności, dokładności.
  • Aktualnej książeczki sanepidu.

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
  • Pakiet medyczny.
  • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole.
  • Stołówkę pracowniczą.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Wiodący producent wyrobów branży mleczarskiej Firma Bakoma Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy, oraz wprowadzeniem nowych produktów na rynek, poszukuje Kandydatów na stanowisko: