Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

2024-03-29 ID OFERTY: 944808

ZADANIA:

  • Realizacja projektów w segmencie współpracy korporacyjnej.
  • Współpraca z segmentem Klientów B2B.
  • Tworzenie i wdrażanie planów marketingowych.
  • Przygotowywanie i redagowanie tekstów marketingowych.
  • Udział w organizacji eventów, konferencji.
  • Pozyskiwanie Klientów B2B, B2C.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym. stanowisku dla klienta z segmentu B2B.
  • Praktyczna znajomość mediów i social media.
  • Umiejętność strategicznego myślenia i weryfikowania informacji.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne.
  • Kreatywność i duża samodzielność w działaniu.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra organizacja pracy i doskonała znajomość pakietu MS Office.
  • Pozytywne nastawienie.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Rozwój kompetencji.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Renomowany czterogwiazdkowy Hotel Słoneczny Młyn w Bydgoszczy poszukuje kandydata na stanowisko: