Specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju Technologii - SZCZECIN

2024-08-29 ID OFERTY: 978799

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Dla klienta, który jest liderem w branży dystrybucji profesjonalnych systemów zabezpieczeń. Specjalizuje się w dystrybucji światowych marek.  Od ponad 20 lat odnosi sukcesy w sprzedaży systemów tj.: sygnalizacja włamania i napadu, telewizji przemysłowej, kontroli dostępu, sygnalizacji pożarowej, automatyki budynkowej. Poszukujemy kandydata na stanowisko: Specjalisty ds. sprzedaży i rozwoju technologii.

Specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju Technologii

Miejsce pracy: Szczecin, Centrum

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Benefity tj.: dofinansowanie do opieki medycznej, bony świąteczne czy cykliczne konkursy sprzedażowe.

  • Wsparcie i zaufanie ze strony przełożonych.

  • Ścieżkę rozwoju zawodowego opartego na wzroście odpowiedzialności i kompetencji.

  • Pracę w zespole profesjonalistów nastawionych na realizację wspólnych celów.

  • Dostęp do platformy szkoleniowej BaseOn - wiele szkoleń handlowych i technicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne.

  • Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych.

  • Znajomość podstaw elektrotechniki oraz zagadnień foto-optyki.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży zabezpieczeń lub elektrotechnicznej będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy.

  • Doświadczenie w zarządzaniu relacjami z klientem i stosowaniu technik sprzedażowych, w tym up-sellingu i cross-sellingu.

Obowiązki:

  • Monitorowanie potrzeb klientów i dbanie o podtrzymanie ciągłości zakupowej.

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz samodzielne badanie rynku.

  • Udział w spotkaniach i szkoleniach, w tym produktowych, w celu doskonalenia swoich umiejętności.

  • Samodzielna obsługa klientów sprzedaży, w tym przygotowywanie ofert i dokumentów.

  • Współpraca z zespołem w celu realizacji wspólnych wyników.

  • Znajomość pakietu Office.

Jesteś osobą z pasją do technologii i sprzedaży? Chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu, który dostarcza innowacyjne rozwiązania w dziedzinie systemów zabezpieczeń?

Nie czekaj! Aplik do nas już teraz.