Specjalista ds. sprzedaży usług HR

2024-04-02 ID OFERTY: 945323

Opis stanowiska

Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
przygotowywanie oferte
reprezentacja firmy
monitoring rynku

Wymagania stanowiska

  • prawo jazdy kat.B

  • komunikatywność

  • wysoka kultura osobista

  • samodyscyplina

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, co najmniej 1 rok

  • Umiejętność tworzenia nowej bazy klientów

  • Umiejętność skutecznej komunikacji interpersonalnej

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dobra organizacja pracy

Znajomość języków: angielski B1

Oferujemy

  • System zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym

  • Warunki pracy do uzgodnienia, zgodne z doświadczeniem i preferencjami Handlowca;

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon.

  • Wynagrodzenie podstawowe wraz z atrakcyjnym systemem prowizyjnym