SPECJALISTA DS. TECHNOLOGII MIĘSA

2024-06-20 ID OFERTY: 963811

SPECJALISTA DS. TECHNOLOGII

Lokalizacja: Zakład Drobiarski w Niepołomicach

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Województwo: małopolskie

OBOWIĄZKI

przeprowadzanie próbnych, kontrolnych produkcji z ubojów, rozbiorów drobiu

stała kontrola parametrów ubojowo – rozbiorowych

stała kontrola wydajności poubojowej oraz rozbiorowej

śledzenie zmian w przepisach prawnych i normalizujących

właściwe i terminowe sporządzanie dokumentacji i sprawozdawczości

OCZEKUJEMY:

wykształcenie wyższe kierunkowe – Towaroznawstwo lub Technologia Żywności, Rolnictwo, Zootechnika

znajomość normy ISO 9001

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

dyspozycyjność i komunikatywność

gotowość do pracy w systemie zmianowym

zaangażowanie w wykonywaną pracę

OFERUJEMY:

stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu

wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków

ubezpieczenie grupowe PZU

CV prosimy przesyłać na adres email: inga.biernat.cd@obpon.pl

Szczegóły pod nr telefonu: 881 052 007 lub 23 675 04 79

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.