Specjalista ds. transportu

2024-09-26 ID OFERTY: 983112

Zakres zadań:

  • Organizacja, obsługa i koordynacja krajowych oraz międzynarodowych zleceń transportowych.
  • Przygotowywanie dokumentacji przewozowej, wprowadzanie danych do systemu oraz obsługa wewnętrznej platformy logistycznej.
  • Bieżące kontrolowanie terminowości dostaw.
  • Budowanie bazy firm transportowych.
  • Pozyskiwanie ładunków do przewozu.
  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zleceń.
  • Optymalizacja kosztów transportu drogowego.
  • Opracowywanie dokumentów dotyczących reklamacji w dostawach i zgłaszanie roszczeń do przewoźników.

Nasze oczekiwania:

  • Roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, np. specjalista ds. logistyki, spedytor.
  • Doświadczenie we współpracy z kierowcami oraz podwykonawcami.
  • Doświadczenie we współpracy z centrami dystrybucyjnymi oraz ładunkami FTL.
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe kierunkowe.
  • Biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności Excel.
  • Komunikatywność, zaangażowanie w pracę oraz sumienność i dokładność.
  • Umiejętność działania pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Możliwość udziału w szkoleniach i kursach, podnoszących kwalifikacje zawodowe.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego na preferencyjnych warunkach.
  • Dobrą atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.

BZK i Wspólnicy w ramach grupy BZK świadczy usługi w obszarach handlu, logistyki, zakupów, HR oraz finansów dla podmiotów powiązanych takich jak: Bakoma, Komagra, Bioagra, Bioagra-Oil, Staoil, Polskie Młyny. Spółki należące do grupy BZK są wiodącymi podmiotami na rynku produktów rolnych oraz biopaliw. Wraz z dynamicznym rozwojem zespołu w obszarze logistyki poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko: