Specjalista ds. utrzymania systemów i aplikacji IT

2024-09-26 ID OFERTY: 983111

Zadania:

  • Administracja systemami i aplikacjami IoT/Smart City
  • Konfiguracja urządzeń świadczących usługi IoT/Smart City
  • Naprawa zgłaszanych błędów
  • Identyfikacja i zgłaszanie potrzeb rozwojowych
  • Współpraca z dostawcami
  • Raportowanie, aktualizacja dokumentacji
  • Udział w realizowanych projektach

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (informatyka lub pokrewne)
  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość systemów Chirpstack, Rabbitmq, Elasticsearch, Kibana, Grafana
  • znajomość zagadnień z obszaru IoT/Smart City
  • znajomość zagadnień w zakresie sieci LoRaWAN, LAN, WLAN,
  • znajomość zagadnień z zakresu Cybersecurity
  • znajomość zagadnień z zakresu konteneryzacji aplikacji
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, orientacja na cel

To oferujemy:

  • ciekawa i pełna wyzwań praca w prestiżowej i stabilnej firmie będącej głównym operatorem technicznym naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej w Polsce i liderem w zakresie dostarczania rozwiązań multimedialnych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowania
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • szeroka oferta szkoleniowa
  • bezpłatna nauka języka angielskiego
  • możliwość rozwoju w roli trenera wewnętrznego
  • platforma benefitowa
  • karta sportowa
  • dostęp do aplikacji z audiobookami i e-bookami
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • dodatkowe dni wolne na działalność w ramach wolontariatu
  • program ubezpieczeniowy ze składką inwestycyjną opłacaną przez pracodawcę
  • dofinansowanie wypoczynku
  • płatny program poleceń pracowniczych
  • akcje charytatywne
  • integracje, wycieczki, rajdy górskie