Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

2024-06-27 ID OFERTY: 965640

Nasz Klient to firma zajmująca się produkcją ekologicznych rozwiązań dla domu i biznesu w Polsce i na świecie.

Dołącz do zespołu, który w codziennej pracy merytorycznie i bezpośrednio wspiera realizację sprzedaży produktów firmy. Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży (klienci zagraniczni)

Miejsce pracy: Łódź

Gwarantujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- Atrakcyjny system wynagradzania oparty na wynagrodzeniu zasadniczym + premie,

- Bogaty pakiet benefitów m.in.:

· dofinansowanie zajęć sportowych

· dofinansowanie do pakietu medycznego

· dofinansowanie nauki języków

· dofinansowanie szkoleń i kursów

· parking dla pracowników

Zadania na stanowisku:

- Kompleksowa obsługa telefoniczna i mailowa Klientów naszej firmy,

- Bieżąca obsługa zamówień składanych przez Klientów,

- Organizacja logistyki i transportu zamówień,

- Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej,

- Stała współpraca z pozostałymi działami dla zapewnienia sprawnej realizacji zamówień,

- Sporządzanie zestawień i raportów w zakresie prowadzonych działań.

Oczekiwania:

- Swobodna komunikacja w języku angielskim,

- Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej, administracyjnej lub dziale wsparcia sprzedaży,

- Praktyczna znajomości pakietu MS Office (Word, Excel),

- Skrupulatność podczas wprowadzania danych do systemu,

- Komunikatywności i otwartości w relacjach z innymi.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

Administratorem Twoich danych osobowych jest DWABE Spółka z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Wólczańska 73/3. Przetwarzamy dane osobowe w celach związanych z rekrutacją na dane stanowisko. Kontakt w sprawach ochrony danych osobowych pod adresem email: Pokaż e-mail

Szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych zgodnie z RODO na stronie dwabe.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DWABE Spółka z o.o. danych osobowych w celach związanych z prowadzoną rekrutacją, które to dane wykraczają poza zakres wskazany w z art. 22 1 kodeksu pracy.

Administrator poinformował mnie, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę wycofać poprzez złożenie oświadczenia w siedzibie Administratora bądź wysłanie oświadczenia na adres email: Pokaż e-mail

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez DWABE Spółka z o.o. prosimy o dopisanie w CV oświadczenia/zaznaczenie właściwej zgody o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez DWABE Spółka z o.o. przez okres najbliższych 2 lat. Administrator poinformował mnie, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę wycofać poprzez złożenie oświadczenia w siedzibie Administratora bądź wysłanie oświadczenia na adres email: Pokaż e-mail.