Specjalista ds. zakupów

2024-05-08 ID OFERTY: 953039

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie zapytań ofertowych

  • Wyszukiwanie potencjalnych dostawców

  • Przygotowywanie analiz porównawczych

  • Weryfikacja bieżących stanów magazynowych

  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami

  • Reklamowanie towarów

  • Opracowywanie planu zakupów

  • Udział w procesie pozyskiwania nowych dostawców

  • Optymalizacja kosztów

  • Raportowanie działań

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość branż: Horeca, środków czystości, higieny, dezynfekcji - mile widziane

  • Znajomość programu Sukiekt GT, Allegro - warunek konieczny

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z wynagrodzeniem 4300-6000 zł brutto

  • System pracy jednozmianowy od poniedziałku do piątku

  • Wyjścia integracyjne

  • Paczki na święta

  • Możliwość pracy zdalnej - okazjonalnie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.