Specjalista ds. zamówień publicznych

2024-09-25 ID OFERTY: 982454

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Miejsce pracy: Rzeszów

Szukasz nowych wyzwań i chcesz rozwijać się w obszarze zamówień publicznych? Jeśli masz doświadczenie i lubisz pracować w dynamicznym środowisku, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i miej realny wpływ na realizację kluczowych projektów.

Opis stanowiska:

  • Analiza dokumentacji przetargowej i wymagań związanych z procedurą przygotowania oferty dla inwestorów publicznych oraz prywatnych

  • Przygotowanie oferty do przetargów zgodnie z założeniami ustawy Prawo Zamówień Publicznych

  • Koordynacja procesu ofertowego oraz monitorowanie rezultatów postępowania przetargowego

  • Prowadzenie korespondencji z inwestorami

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży budowlanej

  • Doświadczenie w przygotowaniu i składaniu ofert przetargowych

  • Znajomości ustawy Prawo zamówień publicznych i kodeksu cywilnego

  • Umiejętność korzystania z programów tj. platforma zakupowa, ezamawiający,ezamówienia,eB2B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z wynagrodzeniem 5 000-9 000 zł brutto/miesiąc

  • Pakiet medyczny

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie szkoleń

  • Kartę multisport

  • Wyjścia integracyjne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.