Specjalista ds.sprzedaży i obsługi klienta / stolarka okienna

2024-03-08 ID OFERTY: 940232

OPIS

Ekspol to firma z 30-letnim doświadczeniem. Zajmujemy się sprzedażą i montażem stolarki okiennej, drzwiowej i podłogowej. Obsługujemy klientów indywidualnych i inwestycyjnych. Jesteśmy firmą rozpoznawalną, cieszącą się doskonałą opinią i taką chcemy pozostać.

Szukamy do naszego zespołu Specjalisty ds. sprzedaży i obsługi klienta w dziale okiennym Oknoplast.

Zakres obowiązków

  • obsługa klienta

  • przygotowanie ofert dopasowanych do potrzeb klienta

  • negocjowanie i tworzenie zamówień

  • koordynowanie bieżących projektów

Nasze oczekiwania

  • doświadczenie w branży okiennej

  • umiejetność czytania rys. technicznego

  • umiejetność komunikacji z klientem

  • punktualność/terminowość

  • umiejetność pracy w zespole

  • kreatywność

  • chęć zdobywania nowej wiedzy, rozwoju i poszerzanie swoich kwalifikacji

  • gotowość do uczestnictwa w szkoleniach produktowych oraz targach branżowych

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość programów: Microsoft Excel, Adobe Acrobat (mile widziana)

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • wynagrodzenie stałe (uzgodnione w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej)

  • szkolenia niezbędne do pracy na ww. stanowisku

  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

Jeśli pasujesz pod zakres obowiązków, nasze oczekiwania i to co oferujemy wyślij swoje CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.