Specjalista Dział Techniczny

2024-05-09 ID OFERTY: 953167

Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:​ Specjalista Dział Techniczny​ do jednej z naszych placówek – Regionalnego Centrum Zdrowia w Lubinie.

Opis stanowiska:

  • przestrzeganie dyscypliny i porządku w miejscu pracy,

  • zapewnienie pełnej sprawności technicznej sprzętu i aparatury medycznej eksploatowanej w jednostkach organizacyjnych RCZ,

  • rozliczanie opłat z zakresu ochrony środowiska,

  • rozliczanie zużycia mediów,

  • prowadzenie ogólnego nadzoru nad urządzeniami podległymi pod Urząd Dozoru Technicznego,

  • współpraca z Urzędem Dozoru Technicznego w zakresie eksploatacji urządzeń transportu bliskiego,

  • uczestnictwo w okresowych przeglądach technicznych obiektów,

  • uczestnictwo w zamawianiu usług remontów i dostaw,

  • uczestnictwo w przeglądach przeciwpożarowych,

  • współudział w opracowaniu planów remontów i kontrola ich realizacji,

  • zlecanie napraw sprzętu technicznego,

  • współpraca z firmami zewnętrznymi,

  • sporządzanie harmonogramu i prowadzenie ewidencji wykonywanych badań wody,

  • sporządzanie wyceny nadwyżek powstałych w wyniku inwentaryzacji,

  • sporządzanie raportów i zestawieni zgodnie z zapotrzebowanie i potrzebami technicznymi,

  • prowadzenie sprawozdawczości GUS i dotyczącej ochrony środowiska,

  • składanie i rozliczanie dostaw gazów medycznych,

  • prowadzenie dokumentacji technicznej sprzętu medycznego i jej aktualizacja,

  • wykonywanie innych poleceń przełożonych związanych z zajmowanym stanowiskiem.

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie lub zawodowe kierunkowe,

  • znajomość podstaw Exela.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony (wynagrodzenie do negocjacji),

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • ciekawą i samodzielną pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.

Aplikuj: https://www.emc-sa.pl/pracuj-z-nami/oferty-pracy