SPECJALISTA OBRÓBKI SKRAWANIEM (Frezer)

2024-04-22 ID OFERTY: 949847

Lokalizacja:
Bydgoszcz, ul. Kobaltowa 2 (Osowa Góra)

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Obróbka tokarska elementów na podstawie dokumentacji,

  • Wykonywanie części zamiennych do maszyn i urządzeń,

  • Regeneracja zużytych części zamiennych,

  • Dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi oraz udział w przeglądach i remontach linii,

  • Modernizacja istniejących urządzeń na liniach.

OCZEKIWANIA:

  • Gotowość do pracy w 4-brygadowej organizacji pracy (3 zmiany),

  • Wykształcenie min. zawodowe,

  • Min.  2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w podobnym charakterze,

  • Umiejętność obsługi konwencjonalnej tokarki, frezarki,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Zdolności manualne,

  • Dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość

  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi szlifierki do płaszczyzn.

NASZA OFERTA:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony po 1 roku zatrudnienia),

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie kwartalne + dodatek zmianowy,

  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych - dedykowany opiekun w pierwszych 3 miesiącach zatrudnienia,

  • Rozbudowany pakiet motywacyjno-socjalny (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, ZFŚS, Multisport, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do wczasów),

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, przejrzysta ścieżka rozwoju i awansu,

  • Sposobność poznania nowoczesnych technologii produkcji puszek dla największych firm napojowych na świecie.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.