Specjalista psychiatrii dziecięco-młodzieżowej - ŁÓDŹ

2024-03-27 ID OFERTY: 944424

Firma  VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Lekarz specjalista psychiatrii dziecięco-młodzieżowej

Miejsce pracy: Łódź, Polska

WYMAGANIA:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku lekarza psychiatry dziecięcego

  • tytuł lekarza specjalisty psychiatrii lub lekarza w trakcie specjalizacji w zakresie psychiatrii dziecięcej

  • empatia, wrażliwość oraz sumienność w pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • diagnoza i leczenie psychiatryczne

  • konsultacje psychiatryczne dla dzieci i młodzieży

  • współpraca z psychologami i psychoterapeutami dziecięcymi

  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z wymogami NFZ

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego

  • elastyczną formę zatrudnienia (umowę zlecenie lub kontrakt B2B)

  • udział w szkoleniach wewnętrznych

  • współpracę z zespołem wielospecjalistycznym z zakresu zdrowia psychicznego

DODATKOWE INFORMACJE:

  • Miejsce pracy: poradnia

  • Wymiar godzin: bez ograniczeń

  • Poradnia pracuje od 9⁰⁰ do 20⁰⁰ z wyjątkiem dni wolnych (sb / nd / dni św.)

  • Indywidualny wybór godzin pracy

  • Wynagrodzenie: 65% - 70% stawki za wizytę

Zachęcamy do aplikowania poprzez formularz:

lub: wysyłając CV na adres: biuro@vbidea.pl

Aktualne oferty pracy dla lekarzy również na stronie: https://vbidea.pl/lekarze-specjalisci

Zachęcamy również do odwiedzin Naszego Portalu Pracowników Medycznych: https://idea.biz.pl