Specjalista / Specjalistka ds. Rekrutacji UA

2024-07-29 ID OFERTY: 972750

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także pracowników liniowych. Swoimi działaniami wspieramy głównie przedsiębiorstwa z branż produkcyjnej oraz logistycznej.

Obecnie do naszego zespołu, poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Rekrutacji UA.

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych, głównie na stanowiska produkcyjne i magazynowe,

  • zarządzanie bazą Kandydatów,

  • wstępna weryfikacja dokumentów niezbędnych do zatrudnienia,

  • tworzenie raportów dotyczących rekrutacji zgodnie z obowiązującymi standardami,

  • monitorowanie rynku pracy,

  • stała współpraca z innymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • znajomość języka ukraińskiego oraz polskiego w stopniu komunikatywnym,

  • minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla,

  • znajomość aktualnych trendów i narzędzi rekrutacyjnych, w tym wykorzystanie platform internetowych i social media w procesach rekrutacji,

  • samodzielność, kreatywność oraz innowacyjne podejście do poszukiwania talentów,

  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz skuteczne zarządzanie wieloma projektami jednocześnie

Mile widziane

doświadczenie w pracy w Agencji Pracy Tymczasowej, lub rekrutacjach masowych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • praca w biurze w samym sercu Poznania,

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanej wiedzy i doświadczenia,

  • system premiowy uzależniony od wyników,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • dofinansowanie do karty sportowej oraz platformy do nauki języków obcych,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • szansa na rozwój i awans w wewnętrznych strukturach firmy,

  • szkolenia z zakresu rekrutacji oraz uczestnictwo w wydarzeniach branżowych,

  • pracę z doświadczonymi ludźmi, którzy zarówno cenią Twoją wiedzę jak i mogą podzielić się swoją.