Specjalista_tka ds. KYC

2024-08-21 ID OFERTY: 976745

Dla naszego Klienta, międzynarodowego bank, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista_tka ds. KYC.
Miejsce pracy: Warszawa, Polska

Twoje główne zadania będą obejmować:
- Przeprowadzanie szczegółowej analizy dokumentów tożsamości klientów
- Monitorowanie i aktualizacja danych klientów w systemach bankowych
- Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia zgodności z przepisami AML
- Identyfikacja i raportowanie podejrzanych transakcji
- Utrzymywanie wysokich standardów obsługi klienta i dbanie o poufność danych

Twoje doświadczenie i umiejętności:
- Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, bankowość, ekonomia lub pokrewne
- Doświadczenie zdobyte na zbliżonym stanowisku w sektorze bankowym
- Znajomość przepisów AML oraz procedur KYC
- Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
- Wysoka dbałość o szczegóły i umiejętność pracy pod presją czasu
- Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

Co oferuje nasz Klient:
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, która oferuje przestrzeń na rozwój
- Pracę w trybie hybrydowym, w biurze zlokalizowanym w centrum Warszawy
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Szeroki pakiet benefitów, w tym: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, budżet na naukę/szkolenia

Co dalej?
Jeżeli jesteś zainteresowany/a tą ofertą, kliknij „Aplikuj teraz” i prześlij swoje CV. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego.
Jeżeli ta oferta nie spełnia Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami, a postaramy się znaleźć ofertę bardziej dopasowaną do Twojego profilu zawodowego.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.