Spedytor

2024-03-20 ID OFERTY: 942801

Naszym Klientem jest firma transportowo - spedycyjna obecna na rynku ponad 14 lat.  Specjalizuje się w transporcie krajowym i międzynarodowym oraz spedycji krajowej i międzynarodowej, posiada własną flotą pojazdów. Siedziba firmy znajduje się w Kaliszu, posiada jeszcze biura zlokalizowane w Ostrowie Wielkopolskim oraz w Warszawie.

Nasz Klient posiada status "super płatnika" na trans.eu - Certyfikat TCF Elite.

Główne zadania:

  • realizacja zleceń kontraktowych i giełdowych - będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie i koordynowanie zleceń spedycyjnych w zakresie transportu krajowego i/lub międzynarodowego zgodnie ze standardami firmy; waga obsługi ładunków do 25 ton;

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz nowych przewoźników - Twoim zadaniem będzie nawiązywanie relacji biznesowych, stała współpraca i jej rozwój z klientami i przewoźnikami;

  • weryfikacja zleceń transportowych - będziesz odpowiedzialny za weryfikację zleceniodawców oraz wycenę zleceń transportowych;

  • planowanie i monitorowanie zleceń - będziesz kontrolował zlecenia w trakcie ich realizacji i rozwiązywał codzienne problemy w procesie transportu, aby zapewnić wysoką jakość i terminowość świadczonych usług;

  • zgłaszanie problemów i reklamacji występujących podczas realizacji zlecenia transportowego;

  • wstępne czynności windykacyjne;

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy hybrydowej lub stacjonarnej w jednym z biur (Kalisz, Warszawa, Ostrów Wielkopolski)

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz umowy (B2B - 60% od zrealizowanej marży lub UOP - podstawa + procent od marży)

  • dużą samodzielność w działaniu i możliwość wykazania się,

  • dostęp do wszystkich najważniejszych giełd transportowych;

  • wykupienie dostępu do dowolnej bazy przewoźników na Twoje życzenie;

  • duże wsparcie zespołu w rozwiązywaniu najtrudniejszych problemów;

  • pracę w firmie o nieposzlakowanej opinii w branży, wśród przewoźników i podwykonawców oraz wysokich ocenach na giełdach transportowych;

  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, inne na życzenie (np. dodatkowy monitor)

  • szeroka baza benefitów pozapłacowych – noclegi w hotelach, laptopy gamingowe, wyjazdy

Oczekiwania:

  • min. 6 miesięczne doświadczenie na stanowisku spedytora;

  • dobra znajomość dowolnego rynku transportowego;

  • dobra znajomość zagadnień i procedur związanych z planowaniem i koordynowaniem transportu;

  • znajomość języka obcego -  min. jednego europejskiego języka w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;

  • zdolność pracy pod presją czasu;

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywanie problemów;

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;

       Dodatkowo mile widziane:

  • znajomość generatora zleceń fireTMS

  • przedstawienie dotychczasowych wyników - udokumentowanych w jakiejkolwiek formie

HR Match Sp. z o.o. - Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego - Nr certyfikatu 29963 - z siedzibą we Wrocławiu

Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach rekrutacyjnych jest HR Match Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Na Ostatnim Groszu 3.  Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).