Staż w dziale produkcyjnym

2024-09-25 ID OFERTY: 982507

Firma Kospel została założona w 1990 roku. Obecnie jest jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła oraz elektrycznych kotłów c.o. Firma posiada 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, systematycznie zwiększa sprzedaż, a jej produkty znane są w 57 krajach Świata. Tak imponujący sukces jest możliwy dzięki postawieniu na innowacyjność, rozwój technologii oraz jakość i najwyższy poziom zadowolenia.

Twój zakres obowiązków
 • Opracowywanie i aktualizowanie instrukcji stanowiskowych
 • Współpraca z zespołem produkcji oraz innymi działami w celu zbierania niezbędnych informacji
 • Testowanie i weryfikacja przygotowanych instrukcji pod kątem zgodności z wymaganiami

Nasze wymagania
 • Statusu studenta (preferowane kierunki związane z inżynierią, zarządzaniem produkcją lub pokrewne)
 • Dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Word | Excel
 • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
 • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

To oferujemy
 •  Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży inżynieryjnej i projektowej.
 •  Elastyczność w przypadku potrzeby dostosowania godzin pracy do zajęć na uczelni.
 •  Pracę w przyjaznym i wspierającym środowisku, otoczeniu specjalistów z branży.
 •  Możliwość długoterminowej współpracy i rozwoju zawodowego po ukończeniu studiów.