Stabilne zatrudnienie dla Elektryka w Szczecinie – Sprawdź!

2024-10-08 ID OFERTY: 985006

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko elektryka.

Lokalizacja: Szczecin

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Zarobki na poziomie 7000-7500zł brutto

  • Dodatek nocny w wysokości 30%

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Możliwość wdrażania nowych rozwiązań

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac remontowo-konserwacyjnych z wykorzystaniem urządzeń i narzędzi warsztatowych

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń, poprzez diagnozowanie, wykrywanie i usuwanie bieżących usterek, uszkodzeń i awarii elektrycznych

  • Dokonywanie napraw, remontów i przeglądów okresowych oraz rozpoznawanie stanu technicznego maszyn

  • Montaż, konserwacja i naprawa istniejącej instalacji elektrycznej

  • Dokonywanie odczytów i pomiarów elektrycznych, analiza rysunków i schematów instalacji

  • Określanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały eksploatacyjne do maszyn i urządzeń

  • Instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń wprowadzanych do eksploatacji

  • Sporządzanie protokołów dotyczących wykonanych prac, przeglądów okresowych, awarii i uszkodzeń

  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji związanej z przestrzeganiem zasad i procedur Systemu

  • Zapewnienie utrzymania czystości i porządku w warsztacie elektrycznym oraz przestrzeganie zasad BHP i P.Poż

Wymagania:

  • Świadectwa kwalifikacyjne E dotyczące eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci (uprawnienia SEP do 1 kV)

  • Minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku w branży przemysłu spożywczego lub pokrewnej

  • Umiejętność analizowania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej

  • Podstawowa znajomość obsługi sterowników PLC

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy

  • Obsługa komputera w stopniu podstawowym

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym, w godzinach 6-14, 14-22, 22-6 od poniedziałku do piątku

Zainteresowała Cię powyższa oferta?

Kim jesteśmy?

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.