Starszy Mechanik utrzymania ruchu

2024-06-27 ID OFERTY: 965518

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998), poszukuje kandydata na stanowisko:

Starszy Mechanik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Sadkowa Góra (k. Mielca)

 ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii oraz usterek maszyn

  • Wykonywanie przeglądów i konserwacji urządzeń

  • Realizacja napraw oraz wymiana uszkodzonych części

  • Współpraca przy organizacji przeglądów, konserwacji i remontów maszyn

  • Analiza przyczyn awarii i wdrażanie działań prewencyjnych

  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu

  • Wykształcenie techniczne (mechanika, budowa maszyn, automatyka, elektrotechnika lub pokrewne)

  • Znajomość zagadnień mechanicznych, pneumatycznych, hydraulicznych i elektrycznych

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Mile widziane uprawnienia SEP

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z wynagrodzeniem do 6800 zł brutto + premie

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym (planowane wdrożenie systemu czterobrygadowego)

  • Ubezpieczenie na życie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.