Starszy pracownik produkcji

2024-03-29 ID OFERTY: 944942

Zadania:

  • Pakowanie i wzrokowa kontrola jakości produktu gotowego

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Bieżące prace produkcyjne zlecone przez przełożonego

  • Delegowanie zadań młodszym pracownikom i kontrola w ich realizacji

  • Sprawowanie nadzoru nad dokumentacją oraz raportowanie (obsługa MS Office)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach produkcyjnej

  • Umiejętność efektywnego zarzadzania zespołem (delegowanie zadań, kontrola realizacji, motywowanie zespołu)

  • Dokładność, sumienność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym

Oferta:

  • Praca w oparciu o umowę kodeksową - umowa o pracę lub umowę zlecenia (indywidualne ustalenia z kandydatem)

  • Praca w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Wynagrodzenie podstawowe + finansowe nagrody miesięczne

  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, ubezpieczenie medyczne i ubezpieczenie na życie)

  • Praca w systemie zmianowym (także zmiany nocne i weekendy)

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy

  • Wysokie standardy BHP

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Opieka Konsultanta Manpower podczas całego procesu zatrudnienia (m.in. pomoc w dokumentach na Kartę Pobytu dla kandydatów z zagranicy)