Starszy specjalista ds. projektów unijnych

2024-01-10 ID OFERTY: 928622

Firma e- work HR Company Poland poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko Starszego specjalisty ds. projektów unijnych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku w g.8.00-16.00 lub jeśli jest potrzeba 9.00-17.00
  • Pracę w dynamicznym, inspirującym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia+ atrakcyjne premie za wyniki
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pisaniu  projektów unijnych- min. 2 lat
  • Minimum 5 projektów, które uzyskały dofinansowanie
  • Wykształcenie wyższe: Gospodarka Przestrzenna, Ekonomia, Administracja i zarządzanie
  • Znajomość procedur i przepisów unijnych dotyczących pozyskiwania środków i realizacji projektów
  • Znajomość sposobu działania generatorów wniosków aplikacyjnych
  • Umiejętność przygotowywania wniosków i dokumentacji zgodnie z wymaganiami unijnymi
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i deadline'ów
  • Obsługi programów MS Word i Excel na poziomie zaawansowanym

Opis stanowiska:

  • Samodzielne zarządzanie projektami unijnymi od etapu aplikacji do raportowania
  • Analiza i ocena dostępnych źródeł finansowania unijnego
  • Przygotowywanie wniosków o dofinansowanie, raportów i innych dokumentów niezbędnych do bieżącej realizacji projektów
  • Współpraca z zespołami projektowymi oraz wspieranie ich w zakresie realizacji celów projektów
  • Prowadzenie monitoringu projektów i kontrola wydatków oraz efektów działań
  • Utrzymywanie stałej relacji z instytucjami i funduszami unijnymi

Jeśli jesteś osobą ambitną, komunikatywną i posiadającą doświadczenie w zarządzaniu projektami unijnymi, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Prosimy o przesłanie CV. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków.  W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.

Sektor: Administracja publiczna

Zawód/Specjalizacja: Inny

Rodzaj zatrudnienia: Stała praca