Stażysta/ asystent ds. marketingu rekrutacyjnego BIAŁYSTOK

2024-06-26 ID OFERTY: 965331

Opis stanowiska

Project Plus HR sp. z o.o. certyfikowana, międzynarodowa Agencja Pracy Tymczasowej w związku z bardzo dynamicznym rozwojem, planuje powiększyć swój zespół o osobę która będzie zatrudniona na stanowisku: Asystent ds. Marketingu Rekrutacyjnego (wymagana znajomość języka polskiego oraz rosyjskiego)

Obowiązki:

  • Tłumaczenie tekstów na potrzeby social mediów

  • Publikacja ogłoszeń o pracę na dedykowanych stronach

  • Prosta edycja grafik w Canvie

  • Pisanie krótkich artykułów blogowych w języku polskim oraz rosyjskim

  • Edycja materiałów filmowych i graficznych

Wymagania stanowiska

Wymagania:

  • Znajomość social mediów (Facebook, Instagram, TikTok)

  • Sprawna obsługa komputera

  • Znajomość języka polskiego i rosyjskiego

  • Znajomość środowiska Google Workspace/ Microsoft Office

  • Znajomość programu Canva

  • Mile widziana znajomość tematykiSEO i płatnych kampanii reklamowych

  • Mile widziane doświadczenie w branży rekrutacyjnej

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie i pracę w stabilnej firmie

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Umowa zlecenie