Stolarz

2024-03-28 ID OFERTY: 944648

STOLARZ

  Zadania:
- Realizowanie zadań produkcyjnych zgodnie z dokumentacją w sposób gwarantujący najwyższą jakość
- Zgodna z instrukcją, obsługa maszyn i narzędzi
- Posługiwanie się sprzętem pomiarowym na wyznaczonym stanowisku pracy (miarka, suwmiarka, itp.)
- Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:
- Mile widziane wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Mile widziana umiejętność odczytania informacji z rysunku technicznego
- Mile widziana umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

 Oferujemy:

- stawkę bazową 4350 + miesięczną premię do 500 zł (jeżeli cały dział realizuje normę).

- stały dodatek za prace według grafiku w niedzielę 80%

- dwukrotny dodatek za pracę w nocy wynosi 40% z 4242 zł brutto

- 200% dodatek za pracę w dodatkową niedzielę

- coroczne nagrody za realizację planów produkcyjnych

- zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę

- pakiet benefitów pozapłacowych Manpower Premium: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna,

  ubezpieczenie grupowe

- 3 zmiany po 8h

Miejsce wykonywania pracy: Łódź - Bałuty

Osoba do kontaktu: Magdalena Wolska 608 482 087