Stolarz meblowy

2024-01-29 ID OFERTY: 932285

Firma Esselmann Technika Pojazdowa Sp. z O.O Sp.K w Jarocinie poszukuje pracowników na stanowisko stolarza meblowego.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- stabilną pracę od zaraz

- w pełni płatne urlopy wypoczynkowe

- wszelkie świadczenia płatne zgodnie z przapisami polskiego prawa

Wymagamy:

- min. 1 rok doświadczenia

- umiejętnośći czytania rysunków technicznych

- cierpliwości i dokładności

Obowiązki:

- budowa mebli

- cięcie płyt

- oklejanie płyt laminatem

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny w godz. 8-17

+48 539 646 370

+49 2385 708 708 16

lub mailowy

jadwiga.brzezowska@esselmann.de