Stolarz meblowy

2024-09-12 ID OFERTY: 980716

Jesteśmy biurem pracy z siedzibą w Katowicach i oddziałem we Wrocławiu. Do renomowanej firmy zajmującej się produkcją i montażem mebli na wymiar, poszukujemy doświadczonego i wszechstronnego stolarza meblowego, na stanowisko Stolarza Montera Mebli. Miejsce pracy Chrzanów (woj. małopolskie).

Oferujemy:

  • umowę zlecenie;

  • wynagrodzenie w wysokości 35,68 zł brutto za godzinę;

  • pracę od poniedziałku do piątku, po 8 godz. dzienne, w późniejszym czasie możliwość pracy po 10 godz. dziennie, możliwość pracy w sobotę;

  • pracę z ciekawymi projektami.

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w branży mebli na wymiar;

  • dyspozycyjność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę;

  • umiejętność czytania rysunków;

  • umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • prace stolarskie przy wykonywaniu mebli;

  • obróbka i okuwanie elementów meblowych;

  • konserwacja i lakierowanie mebli;

  • kontrola jakości materiałów i wykonanych mebli;

  • montaż mebli u klienta.

Zachęcamy do przesyłania aplikacji.

Prosimy o załączenie CV.

Big Jobs Sp. z o.o.

nr KRAZ: 27986