Oferta z portalu FACHPRACA.pl - Praca dla fachowców. Tu znajdziesz tysiące ofert pracy dla fachowców z Polski i z zagranicy.

Stolarz-monter

2024-09-23 ID OFERTY: 982212

Opis stanowiska


Montaż elementów drewnianych oraz sprzętu AGD na jachtach w tym obsługa piły formatowej, oraz elektronarzędzi ręcznych


Wymagania stanowiska


Poszukujemy tylko fachowców! Czytanie rysunków stolarskich, obsługa elektronarzędzi, oraz doświadczenie kilkuletnie w montowaniu mebli


Oferujemy


Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

Strona wykorzystuje pliki cookies własne w celu prawidłowego działania jej wszystkich funkcji.

Strona wykorzystuje również pliki cookies podmiotów trzecich w celu korzystania z zewnętrznych narzędzi analitycznych, marketingowych i społecznościowych. Informacje gromadzone za pośrednictwem tych plików cookies przetwarzane są również przez dostawców narzędzi zewnętrznych. Wybierając „Dostosuj ustawienia” możesz sprawdzić, jakie informacje wykorzystujemy oraz skonfigurować wybrane ustawienia.

Czy wyrażasz zgodę na korzystanie z innych niż niezbędne plików cookies na zasadach opisanych w
polityce prywatności i plików cookies?