Strategic Buyer

2024-03-16 ID OFERTY: 941982

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko Strategic Buyer do przodującej firmy produkcyjnej w dziedzinie technologii wodnych zlokalizowanej w Strzelinie.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zakupów towarów, materiałów, komponentów i usług zgodnie z polityką firmy, potrzebami, kosztami, jakością i celami dostaw.
  • Wspieranie projektowania produktów kosztów efektywnych, spełniających wszystkie wymagania techniczne oraz zgodnych ze strategiami i politykami firmy.
  • Współpraca z innymi strukturami Zakupów w firmie oraz z Globalnymi Zakupami w celu definiowania i wdrażania strategii zakupowej.
  • Komunikacja z wewnętrznymi klientami w celu identyfikacji potrzeb i wspierania zmian w produktach/usługach.
  • Monitorowanie zmian na rynku mogących wpłynąć na popyt i podaż oraz informowanie o potencjalnych skutkach.
  • Aktywne poszukiwanie dostawców, produktów, procesów i narzędzi w celu zapewnienia efektywności kosztowej, jakości i usług.
  • Monitorowanie trendów rynkowych i dostawców, poszukiwanie alternatywnych źródeł towarów i materiałów.
  • Zapewnienie ciągłości dostaw wymaganych towarów i materiałów, komunikacja w przypadku problemów z dostawami.
  • Ocena dostawców i przeprowadzanie przeglądów wydajności w celu zapewnienia zgodności z umowami.
  • Negocjowanie umów, poprawa cen i warunków handlowych z dostawcami.
  • Zapewnienie zgodności z wytycznymi firmy, politykami i procedurami zakupowymi.
  • Dostarczanie projektów zakupowych na czas.
  • Zarządzanie PPV (Purchase Price Variance) i kontrola cenników dostawców, faktur i not kredytowych.
  • Dostarczanie briefów, raportów i aktualizacji w razie potrzeby

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane w dowolnej dziedzinie handlowej (ekonomia, finanse, zarządzanie)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 5 lat)
  • Wysoka kompetencja interpersonalna
  • Preferowane doświadczenie w zakupach w jednym z obszarów: odlewy (żeliwo i stal), obróbka mechaniczna, zawory, łożyska, sprzęgła, osprzęt mechaniczny/ elektryczny
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w pracy z MS Office
  • Znajomość systemów ERP
  • Znajomość czytania rysunków technicznych i specyfikacji
  • Prawo jazdy kat. B
Oczekiwania:

  • Opieka medyczna – Medicover
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, dofinansowania itd.)
  • Dofinansowania nauki/szkoleń
  • Owocowe poniedziałki
  • Paczki świąteczne
  • Wydarzenia w firmie dla pracowników

Jeżeli jesteś zainteresowany/a zapraszam do aplikowania!

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.