Szlifierz/Шлифовщик по металлу

2024-05-23 ID OFERTY: 956976

O pracodawcy

Manbroker Sp. z o.o dla realizacji dużych projektów dla branży offshore, energetyki wiatrowej oraz okrętownictwa, poszukuje szlifierzy konstrukcji stalowych.

RUS:

Manbroker Sp. z o.o для реализации крупных проектов по производству стальных конструкций для офшорной промышленности, ветроэнергетики, инфраструктурных сооружений и судостроения ищет шлифовщиков по металлу

Zakres obowiązków

  • Szlifowanie i oczyszczanie elementów na stanowiskach stacjonarnych

  • Wykonywanie prac szlifierskich pod nadzorem na sekcjach przestrzennych.

  • Przygotowanie powierzchni do malowania zgodnie ze standardem „P3” normy wg EN ISO 8501-3

  • Wyznaczanie niezgodności powierzchniowych niespełniających poziomu jakości / akceptacji.

Opcjonalnie: Wykonywanie powierzchniowych napraw spawalniczych

RUS:

  • Шлифование и очистка элементов на стационарных местах

  •  Выполнение шлифовальных работ под присмотром на пространственных секциях.

  • Подготовка поверхностей к покраске в соответствии со стандартом «P3» в соответсвии нормы EN ISO 8501-3

  • Определение несоответствий поверхностей, не удовлетворяющих уровню качества /приемки.

Опционально: Выполнение поверхностных сварочных исправлений

Wymagania:

  • 1 rok praktyki przy szlifowaniu elementów konstrukcji stalowych/kadłubów okrętowych

  • Znajomość norm, standardów wykonania i instrukcji technologicznych dotyczących przygotowania powierzchni stalowej do malowania.

  • Mile widziany certyfikat naprawiacza/spawacza łukowego

  • Mile widziane zaświadczenie o ukończeniu kursu obsługi palników tlenowych

RUS:

  • 1 год практики по шлифовке элементов стальных конструкций/корпусов судов

  • Знание норм, стандартов выполнения и технологических инструкций по подготовке стальной поверхности к покраске.

  • Желателен сертификат сварщика дуговой сваркой

  • Желательно удостоверение о прохождении курса по работе с кислородными горелками

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia/umowy o dzieło lub B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, umiejętności i formy zatrudnienia;

  • Wynagrodzenia wypłacane są wyłącznie na konto bankowe do 20-go każdego miesiąca;

  • Możliwość szkoleń  oraz podniesienia kwalifikacji dla pracowników;

  • Pomoc w zakwaterowaniu na terenie Gdańska

  • Odzież i buty robocze na koszt pracodawcy

RUS:

  • Стабильное трудоустройство на основании официального трудового договора

  • Достойную оплату в зависимости от  опыта, умений и вида трудового договора;

  • Выплату всей заработной платы на банковский счет максимально до 20 числа каждого месяца;

  • Помощь в легализации быта;

  • Предоставление жилья;

  • Рабочую одежду и обувь бесплатно;