Szukamy magazyniera!

2024-06-12 ID OFERTY: 960997

Zadania i odpowiedzialności:

  • Przyjmowanie, magazynowanie oraz wydawanie produktów końcowych, surowców i materiałów opakowaniowych z magazynu wysokiego składu.

  • Sprawdzanie zgodności dostawy z obowiązującą dokumentacją, przyjmowanie i potwierdzanie faktur przyjęcia, wystawianie protokołów niezgodności.

  • Kontrola środka transportu, rozładunek i załadunek produktów.

  • Transport wewnątrzmagazynowy.

  • Rozładunek i załadunek materiałów i produktów.

  • Weryfikacja poprawności oznakowania opakowań substancji/ preparatów chemicznych.

  • Przygotowywanie produktów do wysyłki, przygotowanie materiałów opakowaniowych do wydania do Działu Produkcji.

  • Obsługa systemu komputerowego i skanera.

  • Obsługa sprzętu mechanicznego.

Oczekiwania:

  • Otwartość i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

  • Samodyscyplina i samodzielność w działaniu.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Gotowość do pracy w systemie dwu zmianowym.

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera oraz systemu Microsoft Office.

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe WJOI lub WJOII.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Chęć systematycznego podnoszenia kwalifikacji oraz dzielenia się zdobytą wiedzą i umiejętnościami.

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę.

  • Praca pełna ekscytujących wyzwań, dająca szansę uczestniczenia w dynamicznym rozwoju międzynarodowej firmy farmaceutycznej.

  • Możliwość uczestnictwa w interesujących projektach.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Dofinansowanie do wypoczynku.

  • Dopłata do Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia.

  • Spotkania integracyjne.

  • System kafeteryjny.

  • Karta Multisport.

  • Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa.\BHHH

  • Przyjazna atmosfera i zaangażowany zespół współpracowników.

Wörwag Pharma Operations to zakład produkcyjny zlokalizowany na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej realizujący zarówno wytwarzanie własnych technologii, jak również produktów leczniczych i suplementów diety na zlecenie kontraktowe.

Fabryka o powierzchni 9500 metrów kwadratowych jest wyposażona w najnowocześniejszy park maszynowy, co pozwoli w niedalekiej przyszłości  stworzyć tutaj centrum doskonałości w zakresie produkcji i rozwoju technologii suchych form leków dla grupy Wörwag Pharma.

Cenimy sobie szacunek, życzliwość, bliskość i odpowiedzialność. Te wartości są podstawą naszego wspólnego rozwoju. Lubimy naszą pracę
i jesteśmy dumni z naszych produktów i z naszej firmy.

Informujemy, że Administratorem danych jest Wörwag Pharma Operations Sp. z o.o. (dawniej Sensilab Polska  Sp. z o.o.-S.K.A.) z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim,
95-050, ul. Gen. Mariana Langiewicza 58. Dane przetwarzane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji i mogą być przekazywane w tym celu podmiotom współpracującym
z Administratorem. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez wysłanie odpowiedniego oświadczenia woli na adres e-mail: rekrutacja@top.woerwagpharma.pl.