Szwacz/ka

2024-09-11 ID OFERTY: 980446

Zadania:

  • Szycie opakowań tekstylnych
  • Obsługa maszyn szyjących
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Завдання:

  • Пошиття текстильної упаковки
  • Експлуатація швейних машин
  • Прихильність до роботи

Wymagania:

  • Precyzja i dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność obsługi maszyn do szycia lub otwartość na zdobywanie nowych kompetencji
  • Znajomość j. polskiego w stopniu komunikatywnym

Вимоги:

  • Точність і акуратність
  • Вміння працювати в команді
  • Навички ручної роботи
  • Вміння працювати на швейних машинах або відкритість до набуття нових навичок
  • Знання польської мови на комунікативному рівні

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku - wolne weekendy!
  • Miesięczną stawkę podstawową plus premie
  • Pracę siedzącą
  • Szerokie możliwości rozwoju i awansu
  • Możliwość udziału w ciekawych inicjatywach pracowniczych
  • Pracę w dogodnej lokalizacji
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie dbającej o satysfakcję swoich pracowników
  • Bezstresową, sprawną rekrutacje i wdrożenie do pracy - wsparcie ze strony konsultanta Manpower podczas rekrutacji i w trakcie zatrudnienia
  • Aplikacja MANPOWER - wszystko na temat Twojego zatrudnienia w Twoim telefonie (podgląd pasków od wypłaty i umów)
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Ми пропонуємо:

  • Працевлаштування на основі тимчасового трудового договору
  • Робота в 2-змінному режимі з понеділка по п'ятницю - вихідні вільні!
  • Щомісячна базова зарплата плюс премії
  • Сидяча робота
  • Широкі можливості розвитку та просування по службі
  • Можливість брати участь у цікавих ініціативах співробітників
  • Робота в зручному місці
  • Дружня робоча атмосфера в компанії, яка дбає про задоволення своїх співробітників
  • Ефективний підбір персоналу та введення в посаду без стресу - підтримка консультанта Manpower під час підбору персоналу та в процесі працевлаштування
  • Пакет з понад 10 переваг ManpowerGroup: MultiSport, приватне медичне обслуговування